Mateřská škola Údlice 28.06.2018
Děkujeme :-)

Děkujeme rodičům za veškerou splupráci po celý školní rok a přejeme vám všem KRÁSNÉ PROŽITÍ LÉTA.

Re: Poděkování

Kubíček A. 28.06.2018
A my děkujeme za další krásný rok ve školce:) a také přejme klidné letní prázdniny a těšíme se už v srpnu..

díky

KK 13.05.2018
Dnes je den maminek a já bych chtěla MOOOC poděkovat dětičkám a p.učitelkám za skvělý dárek ,který jsme dostaly již ve čtvrtek 10.5. v hale . Vystoupení se opravdu moc povedlo . Děkuji moc Kamča

přání

ředitelka školy 30.05.2017
Milé děti, milí rodiče, přejeme Vám krásné prázdniny, hodně slunečných dnů ke koupání i oddechu. Načerpejte dostatek sil a energie do nového školního roku :) a našim školákům přejeme šťastný vstup do školy.

přejí zaměstnanci MŠ Údlice :)

otevreni skolky po prazdninach

:) 14.08.2016
Dobrý den, prosim Vas, kdy se otevrou dvere skolky pro deti, ktere do skolky uz chodi po letnich prazdninach, Děkuji. Krasný zbytek prazdnin .....

Re: otevreni skolky po prazdninach

KA 18.08.2016
Dobrý den, myslím, že na nástěnce bylo v pondělí 29.08. :)

KRÁSNÉ PRÁZDNINY

zaměstnanci MŠ 15.07.2016
Přejeme všem našim dětem krásné prožití prázdnin, hodně zážitků při výletech, hodně sluníčka ke koupání a rodičům přejeme pohodové léto, spoustu oddychu a načerpání sil. KRÁSNÉ LÉTO všem přejí zaměstnanci MŠ Údlice :) :)

Bruslení

Altmanovi 18.03.2016
Přeji krásný dobrý den,
moc rádi bychom poděkovali paní učitelce Romance za její úžasný přístup k dětičkám na bruslení = kdo viděl, tak chápe:). Smekám jak to suprově umíte s dětmi a zároveň velké DĚKUJI ZA TEREZKU!

Re: Bruslení

MŠ Údlice 07.04.2016
Mnohokrát děkuji za pochvalu, zahřeje a potěší. Jsem velice ráda, že bruslení bavilo nejen děti, ale i Vás rodiče. Je prima sledovat, jak se výkony Vašich dětí zdokonalují a zlepšují, ten pocit je pak nepopsatelný:-).
Paní učitelka Romanka a kolektiv MŠ:-).

:)

ředitelka školy 27.01.2016
DĚKUJEME. Jsme rádi, že pomocí foteček můžeme přiblížit průběh dnů v naší školičce. Děláme toho tolik a fotky jsou jedním ze způsobů, jak o nás víte :) :) Lyžáček se opravdu povedl. DĚTI BYLY SKVĚLÉ :)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>